Sevenlere Pırlanta

Tektaş Yüzük

Ana Sayfa
Alyans
Anneler Günü Pırlantaları
Bayan Nikah Yüzükleri
Dünyanın En Büyük Elmasları
Elmas Eğitimi
Erkek Alyans Modelleri
Moda Pırlanta
Pırlanta Alırken
Pırlanta Kesimi
Pırlanta Ölçüleri
Pırlantada 4 C Kuralı
Pırlantada Berraklık
Pırlantada Berraklık Seçimi
Pırlantada Karat
Pırlantada Karat Seçimi
Pırlantada Renk
Pırlantada Sertifika
Pırlantalar
Takılar ve Bakımları
Tektaş Yüzük

 Web Sitenize Kurlar
 Web Sitenize Sayaç


TEKTAŞ YÜZÜK


Tektaş Yüzükler Pırlanta veya diğer bir terimle elmas piyasasının en gözde, en çarpıcı ve özellikle bayanların en fazla tercih ettiği takı tasarım ürünlerinin en başında gelmektedir. Düğünlerde, Niaşnlarda yada Söz kesmelerde Pırlanta Yüzük o günün anlam ve önemi daha da pekiştirmek için Tektaş yada Tria kesim Yüzük Çeşitleri satış potansiyeli ile her geçen gün anlam ve önemini dahada artırmaktadır.

leydi1  leydi2  leydi3  leydi4 

Zengin Ürün Çeşitlerimizi Hesaplı Alışverişim Tam Adresi olan www.leydipirlanta.com adlı web sitemizi ziyaret ederek Güvenli, Kolay Alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Online Tektaş Yüzük Siparişlerinizi adresimizden uygun ödeme koşulları ilede kolayca verebilirsiniz.

tektas yuzuk
Tamamen Sertifikalı ve birebir seçtğiniz ve tarafımızdan özenle hazırlanan tektaş yüzüklerinizi Türkiyenin her tarafından kargo yada bazı iller için bire bir kuryelerimizin aracılığı ile şık kutularda adresinize güvenle ulaştırıyoruz. Aşkın ve Sonsuz sevginin anlamını belirten Tektaşlar her zaman hafızalardan silinmeyecek sevgiliye verilecek değeri madden ölçülemeyen en özel hediyedir.

    

   

   

   

   

   

ONLİNE TEKTAŞ YÜZÜK VE DİĞER TAKI SETLERİ SİPARİŞLERİNİZ İÇİN www.leydipirlanta.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.Tektaş Yüzük
 
© Lady Pırlanta 2008 Copyright www.kuyumcubul.com Tüm Hakları Saklıdır.Murat Halaçoğlu / Turgut İşleyen