Kasentra

Kasentra Pırlanta İletişim

Kapalıçarşı’da başlayan ve 90’lı yıllardan bugünlere kadar uzanan altın ustalığı ve takı sanatkarlığı meziyetlerimizi 2021 yılında kurduğumuz Kasentra isimli firmamızla siz kıymetli müşterilerimize sunmak istedik.

Kasentra Pırlanta Şikayet Hattı

Kasentra Müşteri Hizmetleri: 0531 341 92 93

Kasentra Pırlanta müşteri hizmetleri ekibine kolayca ulaşmak için 0531 341 92 93 numaralı telefondan arama yapabilirsiniz. Profesyonel ve yardımsever ekip, size mücevherlerle ilgili her türlü soruda destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Kasentra Sık Sorulan Sorular

Kasentra Ne Zaman Kuruldu?

2021 Yılında Kuruldu!

Kasentra İletişim Numarası Nedir?

0531 341 92 93 ulaşabilirsiniz.

Kasentra Neler Üretiyor?

Özel işçilik ile kolye, yüzük, set , bileklik ve özel yapım istediğiniz takıyı üretebiliyorlar!

Puanla!
[Toplam: 3 Ortalama: 4.3]

5 yorum

  1. Kasentra Pırlanta ile iletişim kurabileceğimizi belirten bu makale çeşitli müşteri hizmetleri ve iletişim kanalları sunarak bizi memnun etmeye çalışıyor. İlgili ekibin sorularımıza yanıt vermek için hazır olduğunu belirtmeleri hoş bir jest. Umarım çalışanları da bu derece yardımsever ve profesyoneldir.

  2. Yeni kurulan bir firma olmalarına rağmen, Kasentra’nın pırlanta ve takı konusundaki becerilerinin ne kadar başarılı olduğunu duydum. Umarım müşteri hizmetleri ekibi de en iyi şekilde hizmet verir ve her türlü soruyu cevaplarlar. İlgilerini ve yardımseverliklerini takdir ediyorum.

  3. Kasentra Pırlanta’nın iletişim bilgileri oldukça erişilebilir ve müşteri odaklı görünüyor. Müşteri hizmetleri ekibine kolayca ulaşmak için sağladıkları telefon numarasını arayarak sorularınızı yanıtlayabilirsiniz. Ayrıca, 2021 yılında kurulan bir firma olarak genç ve dinamik bir hizmet anlayışı sunacaklarına inanıyorum. Üretilen takıların özel işçilikle yapıldığı ve isteğe bağlı olarak kişiye özel tasarımların yapılabildiği bilgisinin paylaşılması da güven verici.

  4. Kasentra Pırlanta iletişim numarasını aradığımda, müşteri hizmetleri ekibi gerçekten profesyonel ve yardımseverdi. Kendileriyle iletişime geçtiğimde, takılarla ilgili herhangi bir soru sormaktan çekinmedim. Kasentra’nın 2021 yılında kurulduğunu öğrendim ve takı üretimi konusunda gerçekten özel bir işçilikleri olduğunu duydum. İstediğim takıyı özel olarak üretebileceklerini de öğrendim. Böyle bir hizmet sunan bir firmanın iletişim hattının olması gerçekten güzel bir ayrıcalık.

  5. Kasentra firmasının iletişim numarasını aramanız halinde, size yardımcı olabilecek profesyonel bir ekip bulunuyor. Mücevherlerle ilgili herhangi bir sorunuz olduğunda, yardım almak için rahatlıkla bu numarayı arayabilirsiniz. Ayrıca Kasentra’nın 2021 yılında kurulduğunu ve özel işçilikle birçok farklı takı ürettiklerini de belirtmişler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir